NĚCO O NÁS

KVALITA ZA ROZUMNOU CENU.

Pracujeme v Praze a blízkém okolí, zajišťujeme kompletní servis veškerých prací souvisejících s rekonstrukcí bytu a bytového jádra - bourací práce, zednické práce, obkladačské práce, elektroinstalační práce, instalatérské práce, pokládky plovoucích podlah, malování.... Snažíme se maximálně vyjít vstříc jak požadavkům a přáním zákazníka, tak i novým trendům a technologiím dnešní doby. A v neposlední řadě velice aktuálního tématu příznivých cen. Staré panelákové a činžovní byty proměníme na nové a moderní bydlení podle Vašich představ.

DESIGN A PROJEKTY

Naše práce nás baví.

Tvoříme pro bydlení - od projektů rodinných domů až po rekonstrukce bytu a interiéry komerčních prostor. Máme za sebou hodně projektů a stále máme spoustu nápadů a chuti do práce. Při tvorbě dbáme na sebemenší detail, stejně jako se dokážeme dívat na věci z odstupu. Každý nový projekt je pro nás výzva a stále nás motivuje hledat nová a originální řešení. Nebojíme se malých ani velkých projektů, ke všem přistupujeme se stejnou láskou a péčí a z každého chceme společně s klientem vytvořit co nejkvalitnější výsledek. Ke každému projektu přistupujeme individuálně, nemáme žádné návrhy v šuplíku, ale ve spolupráci s klientem nejdříve definujeme zadání a poté společnými silami směřujeme projekt do cíle ke spokojenosti všech. Výsledek je pro nás stejně důležitý jako celý proces tvorby, nebojíme se diskuze a stále na sobě pracujeme.

REKONSTRUKCE BYTU

Rekonstrukce bytu a bytového jádra je dnes spíše nutností. Často se realizuje jednou za život a proto je třeba řádně zvážit požadavky co očekávat od nového bydlení, kvalitu odvedené práce a životnost nového zařízení a vybavení. Každá rekonstrukce bytu je specifická. Rekonstrukce bytu je v dnešní době velice populárním tématem. Rekonstrukce bytu se dělá např. z hlediska modernizace bytu, kde se snaží většina lidí zpříjemnit své byty a přiblížit se tak novým a velice líbivým trendům, nebo více méně z nutnosti, jako jsou staré panelákové nebo zastaralé činžovní byty, staré rezavé vany, protékající a špatně funkční WC, obklady a dlažby z minulého režimu, nehezké zakrytí stoupaček velkými plechovými dvířky, apod.

Základem dobře a kvalitně provedené rekonstrukce bytu je co nejlépe vyřešená dispozice prostor, použití kvalitních materialů, vybavení a v neposlední řadě i barevné řešení jak malby, tak samotného nábytku, podlahových krytin, obkladů a dlažeb, úsporných led osvětlení apod.

JAK PRACUJEME

Před začátkem samotné rekonstrukce bytu nebo rekonstrukce bytového jádra budete mít od nás kompletní rozpočet a časový plán na veškeré činnosti související s rekonstrukcí. Proto jako zákazník budete mít přehled co vše rekonstrukce obsahuje a co za služby máte objednané.

Můžeme nabídnout naše dlouholeté zkušenosti ve stavební činnosti a rekonstrukcí bytů a kvalitu za rozumnou cenu.

Váš byt proměníme na nové a moderní bydlení podle Vašich představ.